Sędzia
Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska
Agnieszka otrzymała pierwsze miejsce w walce o tytuł Mistrza Słodkości Roku 2019 oraz drugie miejsce w plebiscycie na Cukiernię Roku 2019.

Właścicielka, cukiernik, dekoratorka - jej przygoda z cukiernictwem rozpoczęła się dobre 8 lat temu. Siłą napędową dla Agnieszki są zadowoleni klienci - to oni dają jej motywację do działania oraz do coraz większego rozwoju firmy. W MajCake zwraca największą uwagę na jakość swoich słodkości oraz to z czego są one wykonane. Dlatego pracownia cieszy się tak dużą popularnością oraz uznaniem wśród klientów indywidualnych jak i firmowych w Warszawie i okolicach.

Agnieszka przeprowadza od lat również szkolenia stacjonarne, na których z wielką chęcią przekazuje swoje umiejętności, pasję oraz niesamowite doświadczenie w branży. Od 2020 roku zaczęła swoją przygodę z kursami online, które cieszyły i cieszą się ogromną popularnością, co było motorem do otworzenia Słodkiej Szkoły - platformy z kursami online, która zrzesza fanów cukiernictwa i można w domowym zaciszu podszkolić swój słodki warsztat.