Sędzia
Ania Kaczor
Ania Kaczor
Dziesiątki tysięcy babeczek , bez, ciastek i cake popsów, setki tortów oraz niezliczona ilość zadowolonych klientów i udanych imprez sprawiły, że Anna zapragnęła stworzyć wyjątkową markę. Zaspokajanie apetytu klientów to czysta przyjemność, ale każdy prawdziwy smakosz wie, że słodkości powinny cieszyć nie tylko kubki smakowe, ale także oko!

Stworzenie namacalnego produktu firmowanego marką Słodki Bufet było dla niej zarówno marzeniem jak i celem już od bardzo dawna. Produkt musiał być dostępny i przydatny zarówno dla pasjonatów, jak i profesjonalistów. Przede wszystkim bezwzględnie miał spełniać wysokie wymagania samej autorki, co do jakości. Wymagało to sporo czasu, poświęcenia oraz pracy, dlatego teraz Anna może cieszyć tak wielkim sukcesem, jaki odniosła wraz ze swoją firmą na rynku cukierniczym. Ponadto, osiąga niesamowite wyniki w swoich Social Mediach, a swoim ogromem wiedzy oraz profesjonalizmem chętnie dzieli się na autorskich warsztatach oraz szkoleniach.

A przy tym wszystkim, nie pozostawiła swojej pasji oraz wielkich umiejętności kulinarnych, wszystkie artystyczne słodkości możecie zobaczyć na załączonych Social Mediach.