Sędzia
Urszula Janusz
Urszula Janusz
Założycielka cukierni „Urszi Cakes” zlokalizowanej pod Warszawą w Żabiej Woli oraz „Urszi Shop” - internetowego sklepu z akcesoriami do słodkich stołów, autorka wielu ebooków (takich jak: „Encyklopedia tortów” czy „Master eBook”) oraz szkoleń online. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, ale jak sama przyznaje, pracowała na niego wraz ze swoim mężem Adamem, z którym wspólnie prowadzą firmę.
Wszystko zaczęło w 2014 roku, kiedy Urszula z Adamem planowali swój ślub, a ich marzeniem był słodki stół. Jednak nie w formie samych ciasteczek i deserów - miał on być wyjątkowy, zarówno smakować jak i wyglądać. Po wielu próbach poszukiwania firmy, która kompleksowo zajęłaby się przygotowaniem tego rodzaju słodkości wraz z dekoracjami i naczyniami, Urszula stwierdziła, że sama podejmie się tego zadania! I to właśnie ten moment sprawił, że została prekursorem słodkich stołów Polsce.
Na początku drogi występowała niepewność, Urszula porzuciła dotychczasową pracę i całym sercem zaangażowała się w rozwój „Urszi Cakes”, która po 2-3 latach zaczęła przynosić realne zyski. Cukiernia jest jej autorskim pomysłem, gdzie zdecydowaną większość stworzyła wraz z mężem Adamem. Wystrój oraz projekt techniczny „Urszi Cakes” wymagał ogromu pracy, ale dzięki temu jest niepowtarzalny, bo pochodzi wprost z rąk „tortowej królowej”.
Urszula kocha tworzyć nowe ciastka oraz torty ślubne, ale jej największą pasją są właśnie słodkie stoły, które najczęściej aranżuje osobiście. A przy tym wszystkim prowadzi szkolenia, na których z wielką chęcią dzieli się swoją wiedzą, aby kolejne osoby mogły osładzać nasz świat.