Sędzia
Karolina Kowalik
Karolina Kowalik
Cukiernictwo to wielka pasja Karoliny, którą od zawsze starała się rozwijać sama, droga do jej kariery nie była łatwa, spędzanie mnóstwa czasu na zagranicznych portalach, wiele nauki, wiele prób, ale jak widać Karolina wiedziała co jest jej celem w życiu i już osiągnęła wielki sukces w branży, a jak sama mówi chciałaby rozwinąć działalność jeszcze bardziej! Autorka wielu niesamowitych dzieł, bo tak można nazwać torty Karoliny! Jak przyznaje, największym wyzwaniem było dla niej połączenie pracy cukiernika z obowiązkami domowymi, ale jej miłość do cukiernictwa sprawiła, że wszystkie te rzeczy można ze sobą połączyć. W swojej pracy ceni sobie szczególnie projekt słodkości oraz efekt, który jest najbardziej zadowalający, kiedy tort odbiera uśmiechnięty klient. Bardzo dużą uwagę zwraca na fotografię, gdyż zdjęcie jest jednym z ważniejszych elementów ukazania tortu.

Szkoleniami zajmuje się już od dłuższego czasu, jednakże za niedługo nastąpi otwarcie pracowni, w której i Wy będziecie mogli się uczyć jak dojść do tego miejsca w którym jest Karolina, gdyż na szkoleniach przekaże Wam całą swoją wiedzę na temat tego słodkiego świata.

Karolina posiada bardzo rozbudowane Social Media i zaangażowanych odbiorców - którym jest niezwykle wdzięczna za obecność!