Współpraca

Witaj na naszym portalu sweets.compeeteon.com.pl! Cieszymy się, że do nas zawitałeś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.


Kto jest u nas mile widziany? Każdy! Dla miłośników cukiernictwa przygotowaliśmy kategorie o różnym stopniu trudności. Chętnie zobaczymy profesjonalnych cukierników, jak i pasjonaci znajdą coś dla siebie. Całe królestwo słodkości stoi przed Wami otworem.


Gdy tworzysz piękno, i chcesz to pokazać, to właśnie my dajemy taką możliwość oraz mówimy o tym głośno. Dlatego zapraszamy do współpracy magazyny branżowe, czasopisma cukiernicze oraz przedstawicieli agencji PR. Pragniemy rozruszać ten świat, dzięki naszej platformie i włączyć w tę spiralę również Was, aby każdy mógł się o niej dowiedzieć.


Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów i dla zachęcenia swoich odbiorców zaproponujemy unikalne kody rabatowe, do wykorzystania na platformie competeeon.pl. Nie zamykamy się tylko na specjalistów, zapraszamy ludzi zainspirowanych słodkościami. Do udziału w naszym projekcie zachęcamy również Influencerów oraz YouTuberów, dla ich obserwatorów również mamy dodatkowe benefity.


Współpracę nawiązujemy oczywiście w zgodzie z tematyką portalu, czyli obracamy się w obrębie rynku cukierniczego. Jednakże jesteśmy otwarci na ciekawe i innowacyjne pomysły, które moglibyśmy wdrożyć na naszej platformie.